Náchod - Deštné 0:6 (0:3) AC Sparta Praha

Minuta Událost
90+1. Začátek - Konec Zápas skončil.
89.   Střelu domácího útočníka kryl Matúš Kozáčik.
86.   Domácímu útočníkovi nevyšel krok, jinak by se dostal do velmi slibné šance.
85.   Kadlecův centr pouze do rukavic domácího gólmana.
83.   Tomáš Řepka se vznesl nad dva domácí hráče a odhlavičkoval balon do bezpečí.
82.   Matúš Kozáčik byl před domácím útočníkem z branky včas.
78.   Martin Sus pálil do prázdné branky, místo sítě ale trefil hlavu domácího brankáře.
78. Diváci Zápas sleduje 2670 diváků.
77.   Bonyho ránu doprostřed chytil domácí gólman.
75.   Další ofsajd ACS.
74.   Ofsajd Sparty.
72.   Do záložní řady se stáhl Václav Kadlec, Bony se postavil vedle Jana Holendy do útoku.
72. Střídání Martina Zemana nahrazuje Bony Wilfried.
71.   Domácí gólman nezvládl odkop a Manuel Pamić mohl pálit do prázdné. Branku ale minul.
70.   Sparta se nikam nežene a v pohodě kontroluje zápas.
67.   Domácí se dostali k centru, který ale skončil úplně mimo hřiště.
64. Střídání Kamila Vacka střídá Martin Sus.
63.   Jan Holenda byl v ofsajdu.

61.

Gól Sparty

Kamil Vacek si vzal míč, prošel přes půl hřiště, před brankou nahrál Lubošovi Kaloudovi, který přízemní ranou nedal domácímu brankáři žádnou šanci.

59.   Matúš Kozáčik si poprvé ve druhé půli sáhl na míč, tečovaná nahrávka jej ale těžko mohla zaskočit.
57. Střídání Tomáš Řepka jde do hry místo Lukáše Hejdy.

56.

Gól Sparty

Kamil Vacek uvolnil Luboše Kaloudu, který okamžitě přihrál do strany Václavu Kadlecovi, pro kterého už nebyl problém skórovat.

53.   Manuel Pamić zastavil domácí útok.

52.

Gól Sparty

Kaloudův centr z rohového kopu poslal hlavou do sítě Jan Holenda.

51.   Domácí gólman vyběhl včas a zakročil před Holendou.
50. Akce Niklas Hoheneder vyslal krásnou přihrávkou dopředu Václava Kadlece, ten zvolil místo střely přihrávku, kterou domácí na poslední chvíli zablokovali.
48.   Kaloudova střela nenadělala gólmanovi Náchoda žádné starosti.
48.   Do druhé půle naskočila ve žlutém stejná sestava, Jozef Chovanec nechal mužstvo prozatím beze změn.
46. Začátek - Konec Druhá půle byla zahájena.
45+2. Začátek - Konec První půle skončila.
45+1.   Ruka domácích, asi poslední standardka pro ACS.

45+1.

Gól Sparty

Václav Kadlec našel pěkným centrem Jana Holendu a ten - nikým neatakován - pohodlně skóroval.

45.   Domácí gólman podcenil přízemní centr z levé strany a mohl být rád, že dobíhající sparťané nedokázali trefit přesněji.
44.   Kamil Vacek hledal Martina Kuncla. Bez úspěchu.
43.   Narážečka Martina Kuncla a Luboše Kaloudy skončila šťastným zásahem domácího zadáka, který balon následně odkopl.
41.   Domácí střela hodně mimo Kozáčikovu branku.
39.   Rozhodčí si snad minutu nevšímali na hřišti ležícího Martina Zemana, až Luboš Kalouda zakopl míč a umožnil ošetření.
36.   Hezký centr Manuela Pamiće, Jan Holenda byl bohužel v ofsajdu.
34.   Hra ztratila podruhém gólu náboj, odbývá se převážně ve středu hřiště.
31.   Hohenederova hlavička těsně nad branku.
31.   Faul na Václava Kadlece. Přímý kop pro Spartu.
28.   Autorem druhého gólu by s největší pravděpodobností Luboš Kalouda.

27.

Gól Sparty

Po rohu hlavičkoval jeden ze sparťanů, míč se od břevna odrazil...hlavní sudí gól původně neuznal, po konzultaci s pomezním ale názor změnil. Sparta vede 2:0

26.   Vzápětí rohový kop.
25.   Faul na Martina Zemana, přímý kop z levé strany.
25.   Kaloudův pěkný centr zkrotil nadvakrát Pišta.
24.   Roh pro Náchod.
22. Akce Zinke napálil odražený balon do tyče Kozáčikovy branky!
21.   Manuel Pamić fauloval na půlce jednoho z domácích fotbalistů.
19. Střídání Místo gólmana Kobose nastupuje jeho náhradník Pišta.
18.   Brankář se drží za koleno a je odnášen na nosítkách ze hřiště.
17.   Gólman domácích se svíjí na zemi a nevypadá vůbec dobře.
16. Akce Po Zemanově centru se málem prosadil agilní Kalouda, brankář jeho hlavičku dokázal s vypětím všech sil vyrazit. Následný roh k ničemu nevedl.
15.   Jan Holenda byl podle mínění pomezního v ofsajdu...vzhledem k tomu, že míč předtím směr vlastní branka poslal jeden z Náchodských, měla hra pokračovat...
13.   Jan Holenda uvolnil pěknou hlavičkou Luboše Kaloudu, ten tentokrát pálil vedle.
12.   Centr z prvního domácího rohu proletěl vápnem, nikdo jej ale nedokázal zasáhnout.

10.

Gól Sparty

Luboš Kalouda se z pravé strany dostal do vápna, vypálil, gólman míč pouze vyrazil a dobíhající Kadlec snadno skóroval.

10.   Stadion v Bělovsi je postaven uprostřed rodinných vilek. Někteří místní obyvatelé tak mohou dnešní zápas sledovat z oken, jeden se dokonce vyšphal na komín.