Přípravný zápas - Příprava 2009/2010
Lokomotiva, 15. 7. 2009 | 17:00

Loko Vltavín 1:3 (0:1) AC Sparta Praha

Minuta Událost
    Sparta zvítězila 3:1. Domácí drželi naději na remízu až do 87. minuty, pak se dokázal dvakrát prosadit Bony Wilfried. Další online přenos vám nabídneme v pátek, kdy hraje Sparta s Viktorií Žižkov. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
90+1. Začátek - Konec Utkání právě skončilo.

89.

Gól Sparty

Sparta už vede 3:1. Prosadil se znovu Bony Wilfried.

87.

Gól Sparty

Bony Wilfried se prosadil po Zemanově pěkném centru hlavou. Míč se odrazil od tyče a zapadl do branky.

85.   Bony hlavičkoval, gólman dobře zasáhl, akce ale byla už předtím přerušena kvůli ofsajdu.
83.   Další přímý kop pro Spartu, vzdálenost je ale na přímou střelu hodně velká.
81.   Podaného pěkná rána z dálky letěla kousek vedle tyče.
78.   Susovu bombu gólman vyrázil na roh.
77. Střídání Jiřího Jeslínka vystřídal Luboš Hušek.
75.   Centr Martina Zemana gólman vyboxoval.
74.   S ostrou ranou Bonyho Wilfrieda si domácí brankář horko těžko poradil.
72.   Roh pro Spartu.
70. Gól Loko Vltavín vyrovnává. Matúš Kozáčik neudržel prudký centr a pro dorážejícího hráče už nebyl problém skórovat.
70.   Igor Žofčák centroval hezky, ale bohužel byl v době přihrávky i s míčem za postranní čarou, takže vzrušení bylo zbytečné.
67.   Po střídání se jednotlivé řady přeskupili. Do obrany se stáhli Martin Sus a Jakub Podaný, Igor Žofčák s Martinem Zemanem zaujali obvyklá místa na stranách záložní řady.
66. Střídání Sparta střídá tři hráče. Ze hřiště šli Libor Došek, Martin Kuncl a Jan Krob, do hry se naopak dostali Igor Žofčák, Martin Zeman a Bony Wilfried.
64.   Jiřího Jeslínka odstavil tvrdě ale čistě jeden z domácích obránců.
62.   V hlavní roli znovu Jiří Jeslínek a praporek pomezního rozhodčího...
61.   Centr Zdeňka Folprechta sebral ze vzduchu gólman.
60. Akce Libor Došek si narazil s Martinem Susem, sám před brankářem se pokusil o lehký technický pokus, branku ale minul.
57.   Martin Sus našel pohotově Jiřího Jeslínka, toho ale zastavil jeden z domácích beků.
55.   Z rohu nebylo nic.
54.   Roh pro Spartu.
53.   Střela jednoho z domácích hráčů letěla vysoko nad, málem přeplachtila i ochrannou síť za brankou.
52.   Domácí gólman, který vystřídal do druhé půle, si poprvé sáhl na míč. Centr z pravé strany bez potíží stáhl do rukavic.
50.   Kamil Vacek nedosáhl na nepřesnou přihrávku Libora Doška.
48.   Podaný fauloval, míč pro domácí.
48. Akce Nenápadný centr Vltavínu se odrazil od břevna Kozáčikovy branky.
47.   Sparta nastoupila ve stejné sestavě, trenérské trio se k žádným změnám nerozhodlo.
46. Začátek - Konec Druhá půle začala.
45+1. Diváci Na zápas se přišlo podívat 1200 diváků.
45+1.   První půle přinesla jediný gól. Postaral se o něj šest minut před jejím koncem Jiří Jeslínek. Kamil Vacek mohl vzápětí skórovat podruhé, ve vyložené pozici ale branku netrefil.
45+1. Začátek - Konec 1. poločas skončil.
45.   Vladimír Švec dostal naloženo ve vzdušném souboji, naštěstí ale bude v pořádku.
44.   Domácí se osvobozují dlouhým odkopem.
41. Akce Kamil Vacek stál po chybě domácího gólmana dva metry před poloprázdnou brankou, střela z voleje ale letěla nad.
40.   Domácí útok zastavil faul.

39.

Gól Sparty

Jiří Jeslínek dostal na hranici vápna přesnou přihrávku a trefil se přesně k tyči. Sparta vede 1:0.

37.   Kamil Vacek se zkoušel probít do nadějné pozice, jeho postup byl ale nějakých pětadvacet metrů před brankou zastaven.
34.   Další střela protivníka, ani tentokrát nanašla cestu mezi tyče.
31.   Nepřesný pokus jednoho z domácích hráčů Kozáčik pouze zkontroloval pohledem.
31.   Niklas Hoheneder perfektně přečetl situaci a nedal soupeři šanci zaútočit.
29.   Stejný muž si poradil i s další Kunclovou ránou.
29. Akce Přízemní střelu Kamila Vacka vyrazil gólman Vltavínu jen s vypětím všech sil.
27.   Libor Došek nezvládl centr z pravé strany, následuje odkop od branky.
25.   Niklas Hoheneder se vydal mezi dva protivníky, ti jej ale od míče odstavili.
23.   Jakub Podaný střílel vysoko nad.
23.   Další rohový kop pro rudé.
22.   Jiří Jeslínek byl znovu v ofsajdu, tentokrát velmi těsném.
21.   Střela Martina Suse protáhla domácího brankáře.
20.   Domácí mají se sparťanským napadáním velké potíže.
19. Akce Vysoký libor Došek hlavičkoval jen těsně vedle branky.
18.   Tečovaná střela Martina Kuncla znamená rohový kop pro ACS.
17.   Lokomotiva se hnala do útoku, centr z pravé strany ale přeletěl všechny hráče a skončil za čárou.
15.   Jan Krob zkusil z hranice vápna těžký volej, pálil vedle.
15. Akce Trestný kop ze zhruba 22 metrů Kozáčik neudržel, s následnou dorážkou zblízka si ale dokázal poradit.
13.   První střela Vltavínu mezi tyče, Matúš Kozáčik zasáhl spolehlivě.
12.   Jiří Jeslínek v ofsajdu.
11.   Hosté dostali výhodu, Podaného centr ale skončil až za brankovou čárou.
10.   Zdeněk Folprecht napálil z hranice vápna domácí obranný blok.
9.   Zadák soupeře poslal před dotírajícím Jeslínkem míč raději do zámezí.
8.   Ránu Libora Doška z hranice vápna kryje gólman.
7.   První útočný pokus zeleného týmu končí nepřesnou přihrávkou na nabíhajícího forvarda.
5.   Zdeněk Folprecht mměl k míči dál než domácí gólman.
3.   Sparta se snaží rychle kombinovat, domácí se soustředí na pozornou obranu.
2.   Zdeněk Folprecht našel přesným pasem Jakuba Podaného, jeho pohotová rána končí vedle branky.
1. Začátek - Konec Utkání bylo zahájeno.
    Náhradníci Sparty: Švenger, Hušek, Zeman, Žofčák, Wilfried.
    Dobrý den, vítejte u online přenosu z přípravného utkání Loko Vltavín - AC Sparta Praha. Rudý celek dnes prověří nováček třetí nejvyšší soutěže v ČR.